Şile Böcek İlaçlama

Akrep ilaçlama

akrep ilaçlama

Akrepler, eklem böcekler sınıfının örümceğimsi bir türüdür. Şile böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitleri gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Günümüzde 1753 adet türü olduğu bilinmektedir. Türlerinin hepsi zehirli olmakta birlikte genellikle kendilerini savunmak için insanlara zarar verir. Akrepler binaların çatılarında, bodrum katlarında, taş aralarında ve duvar yarıklarında saklanır. Kar dışında sıcak ve soğuğa karşı oldukça dayanıklı olan bu tür, ölü fare ve ölü böceklerle beslenir. Kişisel alanlarımıza girdiğinde insan hayatına karşı son derece tehlikelidir. Taşıdığı zehir ile ortamı kirletmesinin yanı sıra insanları sokması kişide; yutkunma zorluğu, karıncalanma hissi, iştahsızlık ve titreme gibi belirtiler ortaya çıkabilir.

Genellikle akreplerin ortalama ömrü 5 yıldır. Bu canlıların kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri oldukça yavaştır. Bu nedenle bakıldığında sürünüyormuş hissi verir. Diğer hayvanlardan farklı olarak yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda 15, 20 adet akrep dünyaya gelir. Zorlu yaşam koşullarına alışkın olduğundan 1 yıl boyunca açlığa ve susuzluğa dayanabilir. Ayrıca kopan organlarını zamanla yenileyebilme özelliğine sahiptir.

Akrep, insanların müdahale edebileceği bir hayvan türü değildir. Son derece tehlikeli olan bu canlılar ön tarafında bulundurduğu 2 kıskaç ile aniden saldırıda bulunabilir. Yaşam alanlarımızda akrep türüyle karşılaştığımızda ilaçlama firmalardan akrep ilaçlama uygulaması talep etmelisiniz.

Şile böcek ilaçlama firması yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Akrep ilaçlama uygulamasını yürütecek olan firmanın mutlaka Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olması gerekir. Şile böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve diğer hayvan türlerine karşı zararsızdır.

Sizde yaşam alanlarınızda akrep problemi yaşıyorsanız Şile böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki diğer haşere türlerinde olduğu gibi akrep ilaçlama uygulamasında da uzun zaman boyunca sterilize edilmiş bir ortam için uygulamanın devamlılığı şarttır.

Akrep ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön