Şile Böcek İlaçlama

Şile Ağva Fare İlaçlama

sile-agva-fare-ilaclama

Fare haşeresi; güçlü bir tırmanıcı olması sebebiyle hemen her yerde görülse de giriş katlarda ve bahçe içi evlerde daha çok şikayet sebebi olmaktadır. Bunun sebebi ise haşerenin asıl yaşam alanlarının bu bölgeler olmasıdır. Şile gibi ormanlık arazilerin bol olduğu ilçelerde evlerdeki fare istilaları daha büyük problem olmaktadır. Ağva fare ilaçlama servisi; bu ciddi sıkıntıyı ortadan kaldırmak üzere Şile’nin her yerinde ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Fare İlaçlamanın Önemi

Fare haşeresi, insan sağlığını tehdit eden durumlara yol açtığı için insanların bulunduğu ve barındığı alanlardan derhal uzaklaştırılması gereken bir zararlıdır. Kanalizasyon, çöplük ve benzeri pis alanlarda bulunan fareler, buralardan edindikleri mikropları dolaştıkları yerlere bırakırlar. Zararlı mikroorganizmalar insanların ve diğer canlıların sıtma, hıyarcıklı veba, kolera, leptospiroz, hantavirüs, dizanteri gibi tehlikeli hastalıklara sebep olur. Bu hastalıklar; geçmişte pek çok kişinin ölümüne sebep olmuştur. Günümüzde tedavi seçenekleri bulunmuş olsa da bu hastalıklar zaman içinde mutasyona uğrayarak tedaviyi sonuçsuz bırakacak hale gelebilmektedir. Bu nedenle hala insan sağlığı için bir risk oluşturmaktadır. Fareler bu hastalıklara zemin hazırlamanın yanı sıra güçlü dişleri vasıtasıyla da çeşitli zararlara sebep olur. Gıdaların korunduğu kapları kemirerek yiyeceklerin kalitesini bozan fareler; bu şekilde gıda zehirlenmelerine sebep olurlar. Bunun dışında evlere girişte gider borularını ve karşılarına çıkan engelleri kemirerek maddi kayıplara da yol açarlar. Ayrıca, insanların yaşam alanlarında bulunan fareler, geceleri aç kaldığında uykudaki insanların kulak, burun ve parmak gibi uzuvlarını uyuşturarak kemirir. Bu durum kan kaybından ölüme dahi sebep olabilmektedir. Ayrıca enfeksiyonel durumlara da neden olur. Bu gibi risklerden kaçınmak adına Şile genelinde hizmet veren Ağva Şile fare ilaçlama servisi; tüm haşere türleri için ilaçlama hizmetleri sağladığı gibi fare haşeresi üzerine uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır.

Fareyle Nasıl Mücadele Edilir?

Fare zararlısıyla mücadelede ilkel yöntemler kullanmak ciddi riskleri beraberinde getirecek tehlikeli bir durumdur. Bu risklerden kaçınmak adına profesyonel ve kaliteli ilaçlama hizmetleri gerçekleştirmek gerekmektedir. Ağva fare ilaçlama ekiplerimiz bu ihtiyaç doğrultusunda en kaliteli ve profesyonel fare ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Fare ilaçlamada kullanılan modern teknikler haşere istilasını kesin ve kalıcı olarak ortadan kaldırmakta, insan sağlığını tehdit eden riskleri yok etmektedir. İlaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Şile Ağva Fare İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön