Şile Böcek İlaçlama

Avcılar böcek ilaçlama

Böcek ve fareler doğal yaşam alanlarından ayrılıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanlarına girdiğinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa neden olur. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı çok sayıda virüs ve bakteriyi, ev ve iş yerlerine girdiğinde salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Bunun sonucunda ise; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok kalıcı, bulaşıcı ve ölümcül hastalıklara neden olur.  Avcılar böcek ilaçlama servisi yıllardan beri İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ilaçlama faaliyetlerine devam etmektedir.

İlaçlama; ev, iş yeri, okul, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, çiftlik, tarla, bahçe gibi açık alanlarda da belirli bir böcek türü üzerine uygulanabilen dezenfekte işlemidir. Fare ve böcek ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaşmanız olası değildir.

Uzman ilaçlama ekibinin şikayetçi olunan alanın büyüklüğünü ve böceğin türünü tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir. Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak çalışmaktayız. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanları üzerinde herhangi bir haşere çeşidi sorunu yaşıyorsanız Avcılar böcek ilaçlama servisine ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.  İlaçlama faaliyetlerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Avcılar böcek ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön