Şile Böcek İlaçlama

Bahçe İlaçlama

bahce-ilaclamasi

İlaçlama uygulamaları, böceklerden ve onların bizlere bulaştırdığı zararlı etkilerden kurtulmak için yapılan veya onlara karşı önlem olarak alınan tedbirler bütününe denir. Teknolojik gelişmeler ile birlikte, ilaçlama uygulamaları oldukça pratik hale gelmiş, hemen her noktada kolaylıkla uygulanmaya başlamıştır. İlaçlama işlemlerinin yapıldığı en önemli noktalardan biri de kuşkusuz bahçe ilaçlanmasıdır.

Bahçelerin İlaçlanmasının Önemi

Bahçeler, bitkiler ve hayvanlar aleminin ortak noktası konumundadır. Bu nedenle yeşil alanlarda, bahçelerde, ekili dikili alanlarda haşere faaliyetleri hiçbir zaman bitmez. Haşereler buralarda bizlere zarar verdiği gibi bitkilere de fazlasıyla zarar vermektedirler. Ayrıca çocuklar için çoğunlukla oyun alanı olan bu yerlerde mutlaka zararlı haşerelere karşı ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır. Dikkat edilmesi gerekilen nokta ise, ilacın oldukça dikkatli hazırlanmasıdır. İlaçlama işlemi ile bahçedeki tüm hayvan ve haşere faunası yok edilmemelidir. Hangi haşereden şikayet ediliyorsa, ilaçlama işlemi onlara yönelik olmalıdır.

Yeşil alanlarda genellikle sümüklü böcekler, kertenkele, karınca, kurtçuk, solucan, sinek türleri, arı, lağım faresi, fındık faresi, pamuk faresi, kulağakaçan böceği, sivrisinek, çekirge, kalorifer böceği, hamam böceği, kirpi, çıyan, yılan gibi çok farklı haşere türleri bulunmaktadır. Bu nedenle de evlerimize haşere girişleri genellikle bu alanlar üzerinden gerçekleşmektedir.

Bahçe ilaçlama işlemlerinde ve tüm mekanlarda her zaman en titiz ve en kaliteli uygulamaları sizlere sunan Şile Böcek İlaçlama firmamız, en ekonomik fiyatlarla siz değerli halkımızın her zaman yanındadır. İlaçlama fiyatları, deneyimli kadrosu, kaliteli ilaçları ile her zaman yanınızda olan firmamıza, çağrı merkezlerimiz üzerinden haftanın her günü ve her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bahçe İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön