Şile Böcek İlaçlama

Balibey mahallesi böcek ilaçlama

balibey mahallesi böcek ilaçlama

Şile, İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki güzel ilçesi ve şirin bir tatil kasabasıdır. Şile ile İstanbul arası mesafe 60 kilometredir. Şile, İstanbul’a yakınlığı sebebiyle özellikle İstanbul’da haftasonu ve yaz aylarında deniz tatili yapmak isteyenlerin rağbet gösterdiği önemli bir tatil merkezi konumundadır. Şile’nin tarihi eski çağlara kadar uzanmaktadır. Çevrede yapılan arkeolojik çalışmalar neticesinde Şile’nin Cilalı Taş Devri ve buzul çağı sonrası dönemde iskan edildiği anlaşılmaktadır.  İlçenin 2016 nüfusu 34.241 kişidir.
Turizm merkezi adına çok fazla insan çektiğinden İstanbul’un en gözde tatil merkezidir. Otelleri ve pansiyonlarıyla ünlü Şile’de böcek istilalarına karşı son derece dikkatli olmak işletmelerin bir zorunluluğudur. Ormanlık alanda bulunmasından ötürü çok fazla haşere istilasına müsait olan konumu oldukça cazibelidir. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de böcekler ev, iş yerleri, hastane, okul, fabrika, otel vb. kapalı veya açık alanlarda etrafımızı sarmış durumdadır. Haşerelerden insanlara bulaşan hastalıklar son derece riskli olduğu gibi kimi zaman ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bu hastalıklar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Özellikle çocukları bu tehlikeye karşı korumak büyük dikkat ve önem taşır.
Böcekler gündelik hayatımızı oldukça olumsuz etkileyebilir. Herhangi bir işletmede insanların karşılaştıkları haşereler prestij kaybı oluşturacağı gibi aynı zamanda o işletmenin bir daha tercih edilmemesine neden olacaktır. Özel alanlarda başkaları tarafından görülen böcekler psikolojik olarak bireyi kötü etkiler.
Gerek kişisel gerekse toplumsal alanlarda düzenli periyotlar halinde ilaçlama yapılması sağlık açısından oldukça önemli bir gereksinimdir. Şile böcek ilaçlama firması olarak yıllardır kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışımız doğrultusunda Balibey mahallesinde de faaliyetimize devam etmekteyiz. Haftanın her günü ve saati müşteri hizmetlerimiz ve ilaçlama ekibimizle birlikte güvenliğiniz için çalışmamızı sürdürmekteyiz. Dilediğiniz zaman diliminde arayıp müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Balibey mahallesi böcek ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön