İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek yuvaları açık ve kapalı alanlarda görülebilir. Yuvalarından çıkan böcekler yemek arayışına girerek yanı başımıza kadar ulaşırlar. Böceklerin etrafımızda bulunması oldukça zararlıdır. Yapıları gereği mikrop ve virüs taşıyıcısı olan haşereler, sağlık sorunlarına neden olmaktadır.

Gün Boyu İlaçlama Hizmeti

Şile böcek ilaçlaması hizmetimiz, böceklere karşı koruma sağlayarak profesyonel hizmet sunar. Oluşan haşere sorunlarına karşı ilaçlama hizmetlerimizden yararlanmak için 7 gün 24 saat iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Böcek ilaçlama şirketleri yılın her mevsiminde görülen böcek türlerine karşı böcek ilaçlama hizmeti sunarak böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Ancak alınacak hizmetin kalitesi ve güvenirliliği ilaçlama sektöründe oldukça önemlidir. Çünkü böcek ve farelerin etkisiz hale dönüşmesi için kullanılan ilaçlar, kimyasallardan oluşur. Kalitesiz ve yanlış kimyasal kullanımı insanların sağlığına doğrudan etki ederek solunum yolu rahatsızlığı ve zehirlenmelere neden olmaktadır.

Tüm Alanlara İlaçlama Hizmeti

Haşere ve farelerin en çok görüldüğü alanlar ev, işyeri, ofis, fabrika, depo, apartman, merdiven boşlukları, park, bahçe gibi alanlardır. İlaçlama yöntemlerimiz haşerelerin görüldüğü alanlara ve yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Böcek ilaçlama şirketleri arasında daima Sağlık Bakanlığı’nın izniyle hizmette olan firmamız, ekonomik hizmet sunar.

Yaşam alanlarınızda görülen; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı gibi tüm böcek ve fare türleri için ilaçlama servislerimize gün boyu ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir