İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Şile böcek ilaçlama servisimiz Şile bölgesine 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Şile’de böcek sorunlarıyla sıkça karşılaşmaktayız. Çünkü Şile’de yeşil alanların fazla olması böceklerin sıkça üremesine neden olmaktadır. Bu gibi yeşil alanlara sahip olan bölgelerin ilaçlama uygulamaları oldukça dikkatli yapılmalıdır. Yanlış ilaç kullanımları, yeşil örtünün zarar görerek kurumasına neden olacaktır. Şile böcek ilaçlama servisimiz daima doğa sağlığını ve insan sağlığını koruyan TSE etiketli ilaçlar kullanmaktadır.

Böceklerin Zararları             

Böcekler ev, işyeri, bina, alışveriş merkezi gibi bulunduğumuz birçok alanda görülebilen canlılardır. Farklı boyut, renk ve şekillerde karşımıza çıkan böceklerin dünya üzerinde milyonlarca türü bulunmaktadır. Böceklerin zararları türlerine göre ayrılmaktadır. Kan emici böceklerin insanlar üzerindeki olumsuz etkileri daha büyüktür. Hızla yayılarak insanların yaşam alanlarına dağılırlar. Kan emmek için insanları ısıran kan emici böcekler çeşitli sağlık sorunlarının da yaşanmasına neden olurlar. Kan yoluyla virüsler daha çabuk insanların bünyesine etki göstermektedir. Böcek ilaçlama firmaları tarafından böcek türlerine karşı gerekli tedbirler alınmaktadır. Böcekler ile mücadele aşamasında alanında uzman ilaçlama firmaları tarafından destek almayı ihtimal etmemelisiniz.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Böcek Türleri;

  • Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kene, pire, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mobilya kurdu,

Böcek ilaçlama hizmetlerimizden profesyonel destek almak için Müşteri Temsilcilerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Böceklerden kurtulmanın çözümü daima firmamız tarafından kalıcı çözümlerle belirlenmektedir. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamalarımız tüm alanlarda başarıyla uygulanmaktadır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir