Şile Böcek İlaçlama

Çavuş mahallesi böcek ilaçlama

çavuş mahallesi böcek ilaçlama

Böcekler dünyada insanlardan sonra gelen en kalabalık canlı grubudur. Evrende ekolojik döngü açısından son derece gerekli olan bu canlılar kişisel alanlarımıza girdiklerinde oldukça tehlikeli olabilir. Günümüzde 6 ila 10 milyon arasında değişen bir nüfusa sahip oldukları ve 700’ün üzerinde türe sahip oldukları bilinir.
Ev ve iş yeri gibi özel alanlarımıza kanalizasyon borularından, eskimiş duvar çatlaklarından, açık kapı ve pencerelerden sızan böcekler oldukça zararlıdır. Açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak pis ortamlardan taşıdığı birçok virüsü salya ve dışkı yoluyla insanlara taşır. Birçok kan emici böcek doğrudan hastalık bulaştırır. Tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi kalıcı veya ölümcül sonuçlar doğurabilen birçok hastalık da böceklerden insana bulaşır. Ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi gerek kişisel gerekse toplu halde yaşadığımız alanlar toplum sağlığı için düzenli periyotlar halinde ilaçlanmalıdır.
Özellikle ıslak yerlerden hoşlanan böcekler, mutfak ve lavabo etrafında oldukça sıklıkla görülebilir. Halı altları, pencere, kapı ve duvar köşeleri, kapalı ve karanlık alanlar özellikle tercih ettiği alanlar arasındadır. Bu nedenle özellikle bu alanların hijyenine oldukça dikkat edilmelidir.
Şile böcek ilaçlama olarak yıllardır insan sağlığını vizyon edinerek İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmetlere Şile Çavuş mahallesinde de de devam etmekteyiz. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik ilaçlama hizmetlerimizi sektörün öncü firması olarak sürdürmekteyiz. Sizde çevrenizde açık veya kapalı alanlarda haşere probleminden şikayetçiyseniz haftanın her günü ve saati faaliyette olan firmamıza ulaşabilir; müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Çavuş mahallesi böcek ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön