Şile Böcek İlaçlama

Şile Çayırbaşı Böcek İlaçlama

sile-cayirbasi-bocek-ilaclama

Şehre yakın konumda bir tatil beldesi olarak her yıl çok sayıda misafiri kabul eden Şile ilçesi; doğası ve deniziyle ön plana çıkmaktadır. Köy ve mahallelerinde yaşayan yerli halkın yanı sıra turistler ve tatilciler için çok sayıda otel, tatil köyü ve yazlık bulunmaktadır. Yazın tatil, kış aylarında ise piknik ve kahvaltı için tercih edilen bu güzel beldede doğal ortamdan dolayı haşere problemi çok sık rastlanır. Özellikle yaz aylarında bu sorun ciddi boyutlara ulaşabilmektedir. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak adına Şile merkezli olarak haşere ilaçlama hizmeti sağlayan Çayırbaşı Şile böcek ilaçlama servisi tüm böcek türlerine %100 çözüm sağlayan haşere ilaçlama teknikleriyle çalışmaktadır.

Çayırbaşı Böcek İlaçlama Servisi

İlaçlama alanında göstermiş olduğu hizmetler sonucu en iyi ilaçlama firmaları arasında adını duyuran Çayırbaşı böcek ilaçlama firması; haşere oluşumlarının tamamını kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Ekiplerimiz tarafından kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı onayından geçmekte olup firmamız devlet onayı ve desteğiyle hizmet vermektedir. İlaçlama ekiplerimiz; uygulamalarını kesin sonuç garantisiyle sağlamaktadır. Hizmet vermekte olduğumuz İstanbul, İzmir ve Kocaeli bölgelerinde haşerelerle mücadele ederek halkın sağlığını güvence altına alıyoruz. İlaçlama uygulamaları çeşitli parametrelere bağlı olarak belirlenmekte olup, operasyona özel ilaçlama tekniği tespit edilmektedir. İlaçlama tekniğini belirleyen değişkenler şunlardır:

  • İlaçlanacak alanın genel özellikleri: Alanın metrekare olarak büyüklüğü, kapalı ya da açık oluşu, alandaki eşya oranı, kullanılan ve kullanılmayan alanların niceliği vb.
  • Alanı istila eden haşerenin özellikleri: Yayılma oranı, evde rastlanma oranı, ev dışında görülme oranı, ev çevresinde haşerenin yuvalanma ihtimali olan alan durumu, türü (fare, böcek, yılan, kertenkele gibi) alt türü (karafatma, hamam böceği gibi), cinsi (alman hamam böceği vb.)

Bu bilgiler dahilinde alanda inceleme yapan ekiplerimiz doğru ilaçlama uygulamasını ve kullanılacak ilacı belirleyerek çalışmalarına başlayacaktır. İşlem esnasında Çayırbaşı böcek ilaçlama Şile servisinin talimalatlarına eksiksiz uymanız halinde işlemden %100 verim alarak haşere problemini kesin olarak yok etmeniz mümkündür.

İlaçlama İşlemi Sırasında Bilinmesi Gereken Talimatlar

  • İlaçlama uygulamasından önce alandaki yiyecekler ve mutfak eşyaları mutlaka kapalı halde muhafaza edilmelidir.
  • Evde çocuk ve evcil hayvan varsa eşya ve oyuncakları kapalı tutulmalıdır.
  • Kokulu işlem sırasında alandan uzaklaşılmalı, kokusuz işlemde ise tedbir amaçlı çocuk, yaşlı, hasta ve solunum problemi çekenlerin uzaklaşması sağlanmalıdır.
  • İşlemden önce veya sonra haşerelerin eve girmek için kullandığı oyuk, çatlak gibi yollar onarılmalı, giderler kontrol edilmelidir.
  • İşlemden sonra hijyene önem vermeli, evde yemek artığı ve çöp kalmamasına özen gösterilmelidir.
  • Ekiplerin belirteceği süre boyunca sulu temizlik yapılmamalıdır.
Şile Çayırbaşı Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön