Şile Böcek İlaçlama

Ev İlaçlama

ev-ilaclama

Böcekler ve fareler kısa sürede evlerimizi istila edebilen, hızla üreyen zararlı canlılardır. Ev ilaçlama işlemleri, zararlı canlılara karşı alınılması gereken bir önlemdir. Güvenilir böcek ilaçlama firmalarından hizmet alarak, evlerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Sağlıklı alanlarda, huzur içinde yaşamak için şirketimize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Konut, villa, bina ilaçlama hizmetleri de veren şirketimiz, böceklerden kısa sürede kurtulmanızı sağlamaktadır. Garantili ve kalıcı ilaçlama tekniklerimizle, profesyonel hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz, profesyonel ilaçlama personellerinden oluşmaktadır. Her biri alanında uzman, donanımlı kişilerdir. Haşere ve fare türlerine özgü yöntemlerle, kalıcı sonuçlar sağlarlar. Böceklerin ve kemirgenlerin neden olduğu sağlık sorunlarına karşı önlem alırlar. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, önlemlerimizi zararlı canlıların tümüne karşı gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz, TSE onaylı ilaçlarla gerçekleşir. İnsan sağlığına zararı bulunmayan ve hiçbir yan etkisi olmayan ilaçlarla işlem yapmaktayız.

Evlerde Yuva Yapan Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, sinek, örümcek, bit, kör fare, tahtakurdu, Alman hamam böceği, lağım faresi, uyuz böceği, akar, hamam böceği, tatarcık, kulağakaçan böceği, kırkayak, mite, tahtakurusu, fındık faresi, çekirge, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,  teşbih böceği, sivrisinek, yılan, halı böceği, çatı faresi, mayt, kertenkele, güve, karafatma, pamuk faresi.

Haşereler Nerelerde Yuva Yapar?

Haşereler, besin bulabildikleri her alanda yuva yapabilirler. Sıcak ve rutubetli alanlar, böcekler için yuva kurabilecekleri alanlardır. Kuytu, köşe birçok alanda yuva kurabilen böcekler, evlerimizin her bir köşesinde karşımıza çıkabilirler. Bu sebeple, ev ilaçlama işlemleri kapsamlı olarak yapılmalıdır. Bunu da ancak bu alanda profesyonelleşmiş kişiler gerçekleştirebilmektedir.

Haşerelerin yuvalarını kurdukları alanlar, besin bulabildikleri alanlar olduğu gibi aynı zamanda bakterilerin de bulunduğu alanlardır. Taşıdıkları bakterilerle, insanların hastalanmasını sağlayan böceklere karşı kalıcı önlemler almak gerekmektedir.

Şile ev ilaçlama servislerimiz, ilçe ve İstanbul genelinde ekonomik hizmet vermektedir. Kalıcı ve ucuz hizmet için bizimle iletişime geçiniz.

Ev İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön