Şile Böcek İlaçlama

Fare İlaçlama

fare-ilaclama

Şile ilçesinde verdiğimiz fare ilaçlama hizmetleri, ilçe genelinde sağlığınızı korumak için yapılmaktadır. Kemirgenler gurubu içerisinde yer alan fareler, çeşitli hastalıkları insanlara bulaştırmaktadır. Hızlı üreyen kemirgenler, halk sağlığını tehdit etmektedir.

Fareler Nerede Yaşar?

Yaşam alanları çeşitli olan kemirgenler, insanların bulunduğu her alanda yaşayabilmektedir. Kolay üredikleri içinde, kolayca yuva yaptıkları alana adapte olabilirler.

Türlerine göre yaşam alanları farklılık göstermektedir. Tarla faresi, toprak altında yuva kurabilmektedir. Toprak altında yuva kurduklarından dolayı, ekinlere giden su geçişine engel olmaktadırlar.

Lağım faresi, adından da anlaşılacağı gibi lağımlarda bulunmaktadır. Kemirgen türlerinin hemen hemen hepsi evlerimizde görülebilmektedir.

Fareler Eve Nasıl Girer?

Güçlü tırnak yapıları sayesinde, üst katlardaki evlere bile tırmanabilirler. Elastik vücut yapıları ile en dar alanlardan bile geçmeyi başarırlar. Kafa yapıları çok serttir. En sert duvarları bile bu şekilde delerek geçerler. Tuvaletlerden de, evlerimize giriş yapabilirler.

Evlerimize giren kemirgenler, kısa sürede alana adapte olabilirler. Birçok şekilde insanlara zarar verirler.

Fareler İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Evlerimizde bulunan farelerin zararı, çeşitli yollarla olabilmektedir. Besinlerimizi kemirerek, zararlı bakterileri yiyeceklerimize bulaştırabilirler. Bulaşıcı birçok hastalık virüsünün, bu şekilde vücudumuza geçiş yapmasını sağlayabilirler.

Sert dişleri ile birçok cismi tahrip eden kemirgenler, evlerde bulunan eşyaları kullanılmayacak hale getirebilirler.

Maddi kayıpları azaltmak ve bulaşıcı hastalıklara karşı önlem almak için fare ile mücadele edilmelidir.

Fare İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Şile fare ilaçlama işlemleri, ilçede halk sağlığını korumaktadır. Halkımızın sağlığını korumak, bizim önceliğimizdir. İlaçlamada TSE onaylı fare ilacı kullanılmaktadır.

Fare istasyonları yardımıyla, birçok kemirgen türü üzerinde tam kontrol sağlamaktayız.

Yaşam Alanlarında En Çok Görülen Fare Türleri

  • Ev faresi
  • Lağım faresi
  • Kör fare
  • Çatı faresi
  • Tarla faresi
  • Su faresi
  • Orman faresi
  • Pamuk faresi
  • Kangru faresi

Bu kemirgen türlerinin tümünü etkisiz hale getirmek ve türünü tespit etmek, profesyonellik gerektirmektedir. Yasal olarak hizmet veren fare ilaçlama şirketleri, elemanlarını kemirgen türleri hakkında kapsamlı bir eğitimden geçirmektedir.

Şirketimiz, uzman personeller ile sektördeki en düşük ücretlerle işlem yapmaktadır. Kaliteli hizmetlerimizden dilediğiniz saatte ve günde yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, çağrı merkezimize ulaşarak randevu talep etmek olacaktır.

Fare İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön