Şile Böcek İlaçlama

Fare Yakalama Teknikleri

fare-yakalama-teknikleri

Fareler hayvanlar alemi içinde oldukça farklı bir fizyolojik özellikte olan, ilaçlanabildiği için haşere türünden sayılan, organlarının işleyişi açısından da insanlara benzeyen fareler, pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle denek olarak kullanılmaları ile meşhur olan farelerin evlerimize girmesi sağlığımız açısından oldukça tehlikelidir.

Farelerin Özellikleri ve Türleri

Genellikle koyu renklerde olan bu haşere, uzun kuyruklu, kemirgen ve omurgasız canlılardandır.  Çok küçük deliklerden bile geçebilen fareler, çok iyi gizlenebilen bir haşere türüdür. Pis ortamlarda yaşayan ve çoğalan, otlarla, haşere ölüleriyle beslenen farelerin çok fazla türü vardır.

  • Lağım faresi,
  • Fındık faresi,
  • Pamuk faresi,
  • Tarla faresi,
  • Çatı faresi gibi…

Farelerden Kurtulmak İçin Neler Yapılmalı?

Farelerden kurtulmak adına çok fazla yöntem denense de bireysel olarak yaptığınız hiçbir yöntem işe yaramamaktadır. Özellikle yeni yeni fare yakalama teknikleri geliştirmek boş bir uğraşıdır. Çünkü fareler çok hızlı hareket etmektedir. Onlardan kurtulmak için yapılması gerekenler arasında fare kapanı, fare yapışkanı gibi yöntemler asla olmamalıdır. Çünkü bu yöntemler hiçbir şekilde işe yaramaz. En garantili yöntem elbette, firmamızın da itina ile uyguladığı ve en garantili sonuçlara ulaştığı “fare istasyonları” kurma yöntemidir.

Fare ile mücadele ederken böcek ilaçlama şirketleri arasında en kurumsal işleyişte olan Böcek ilaçlama Şile olarak bizler, yalnızca fare ilaçlama işlemlerinde değil tüm haşerelerde en mükemmel sonuçları sizlere sağlamaktayız. Çağrı merkezlerimizi bize ulaşmak için 7/24 arayabilirsiniz.

Fare Yakalama Teknikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön