Şile Böcek İlaçlama

Hacıkasım mahallesi

şile merkez

Şile, İstanbul’un kuzeyinde, bir yüzü Karadeniz’e, bir yüzü ormanlara dönük yeşil bir alana kurulmuş yerleşim merkezidir. İstanbul gibi devasa şehrin hemen yanı başında olağanüstü doğal ve kültürel değerlerini asırlardır bozmadan günümüze aktarmış büyüleyici bir ilçe olan Şile, Türkiye’nin kuzeybatısında, Kocaeli yarımadasının Karadeniz kıyısında yer alır. 796 km2 alana sahip olan Şile, Çatalca ve Silivri’den sonra İstanbul’un üçüncü büyük ilçesidir. İstanbul’a uzaklığı 55 km olan ilçe, yaz aylarında şehre yakınlığı sayesinde insanların hafta sonlarını geçirmek için tercih ettiği bir yöredir. Şile’ye bağlı 57 köyün %80 ‘i orman köyü, geri kalanlar da sahile ve ovaya serpiştirilmiş tarım köyleridir. Ayrıca şile merkez mahallelerinin dışında, ilçenin ayrı bir cazibe merkezi de Ağva’dır. İki dere arasında kalan bu balıkçı koyu, ilçenin en eski yerleşim yerlerinden biri olup, butik otelleri ile bir turizm cennetidir.

İşletmelerin çok olması nedeniyle özelllikle böcek istilalarına karşı son derece titiz davranılması gereken bir bölgedir. Düzenli periyotlar halinde ev, iş yerleri, otel gibi kapalı alanların yanı sıra; yabani böcek türlerini önlemek amacıyla açık alanlarda ilaçlanmalıdır. Bu sayede hem işletmenin prestijini hem de sağlığımızı korumuş oluruz.

Çoğu böcek türü insan hayatına karşı oldukça risk taşır. Kan emici böcek türleri doğrudan hastalık bulaştırdı gibi; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi kalıcı veya ölümcül sonuçlar doğurabilen hastalıklarda böceklerden insanlara bulaşmaktadır.

Şile Böcek ilaçlama olarak Hacıkasım bölgesinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlamada önemli olan Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olan tüm belgelere sahip firmalar tarafından uygulanacak olmasıdır. Evde basit ve bitkisel yöntemlerle, amatörce uygulanan ilaçlamalar hayati riskler oluşturabilir. Haşere problemi ile çözümde, haftanın her günü ve saati güvenliğiniz için faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda müşteri hizmetlerimizi arayıp gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Hacıkasım mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön