Şile Böcek İlaçlama

Haşere alarmını göze almayın

haşere ilaçlama

Günlük hayatta ne kadar hijyenik olsak da yaşam alanlarımıza sızan haşereleri, arıları vb. canlıları engelleyemeyiz. Ekosistem üzerinde birlikte yaşadığımız canlılarla ortak bir dünyayı paylaşıyor olmak tüm ihtiyaçlarımızın karşılanması adına sağlıklı bir döngü olsa da böceklerle aynı alanı paylaşıyor olmak kimsenin hoşuna gideceği bir durum değildir. Hatta öyle ki günümüzde birçok kişi ‘entomofobi’ böcek korkusu ve tiksintisi sahibidir.
Sağlığımıza, ailemize, yaşam alanlarımıza karşı tehdit oluşturabilecek her türlü riske karşı önceden tedbir almak her açıdan bireyi rahatlatır.  Böceklerin hayatımıza olumsuzlukları sadece görselliğinden kaynaklı değildir. Birçok böcek genetiği gereği bakteri, virüs, mikrop barındırır ve bunu çevresindeki canlılara bulaştırır. Taşıdığı mikrop ise hiç iyimsem değildir, aksine ölümcül hastalıklara yol açabilir.
İnsanlar, evlerinde veya iş yerlerinde ufak önlemlerle böceklerle baş etme yolları olarak birkaç yöntem tercih eder. Bunlar lavanta yağıyla yapılmış bir sprey, limonlu temizlik malzemeleri, kekik, lavanta kesecikleri, kahve telvesi vb. uygulamalardır. Bunlar evi kirletmek dışında asla kalıcı ve kesin çözüm sağlamaz. Evin belli noktalarına koyacağınız kekik sadece o noktada belli böcek türüne karşı kısa bir süre etki edebilir.
Haşerelerle sorun günümüzde birçok evde, iş yerinde, okullarda veya hastanelerde görülebilir. ‘İş yerimde veya evimde böcek var’ cümlesi herkesin zaman zaman etrafından duyduğu korkulu bir cümledir. Böceklerden kurtulma yollarında en güvenilir ve kesin çözüm böcek ilaçlama hizmetleridir. Profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilecek olan bu uygulama da uzman ekip gerekli araştırmaları yaptıktan sonra yaşam alanınızda böcek problemine son verecektir. İlaçlama sayesinde alandaki köşe bucak her yer dezenfekte edilmiş olup kişiler basit yöntemlerle uğraşmak zorunda kalmayacaktır.
Evde, iş yerinde, fabrikalarda, hastanelerde ve özellikle de okullarda kişiler veya kurumlar gerekli tedbirler için bu hizmetlerden yararlanarak en kısa sürede soruna dur diyebilirler.

Haşere alarmını göze almayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön