Şile Böcek İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama

kalorifer böceği ilaçlama

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvan türleridir. Nesilleri sabit olarak her zaman artan bu sınıfın en tehlikeli türlerinden biri ise kalorifer böceğidir. Şile böcek ilaçlama olarak, diğer tüm hamam böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması evde basit yöntemlerle kişilerin yapabileceği bir işlem değildir. Şile böcek ilaçlama firması olarak alanında uzman ekibimiz böceklerin yerini tespit ettikten sonra gerekli müdahaleyi yapacaktır. Böcekler insan hayatına oldukça zararlı canlılardır. Kalorifer böceği de birçok bulaşıcı ve kalıcı hastalık taşıyıcısıdır. Bunlar; dizanteri, verem, antrax, hepatit ve astımdır. Bu hastalıklar kalıcı rahatsızlıklar bırakabildiği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir.

Ev, iş yeri, otel, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanlara çatlaklardan, su borularından, kanalizasyon borularından ve dışarıdan getirilen poşetlerden sızan kalorifer böcekleri, bodrumlarda, çatı katlarında, mutfaklarda, sıcak ve nemli alanlarda barınırlar. Dünya üzerinde 4500’ü aşan türü olduğu bilinmektedir. 2 haftada bir yumurta paketi bırakmasıyla bilinen kalorifer böceğinin kafası kopsa dahi 3 gün yaşayabilir. Bu nedenle son derece tehlikeli bir sınıfa aittir.

Kalorifer böceği ilaçlama işlemi profesyonel kişiler tarafından son derece titizlikle yürütülür. Şile böcek ilaçlama olarak ekibimiz yıllardır insan sağlığını vizyon edinmiş bir firma olarak hizmet vermektedir. Sizde herhangi açık veya kapalı bir alanda bu böcek türünden şikayetçiyseniz firmamızı arayarak kalorifer böceği ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kalorifer böceği ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön