Şile Böcek İlaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer-bocegi-ilaclama

İnsanlarla en çok iç içe yaşayan böcek türlerinden biri de kalorifer böceğidir. Hemem hemen her alanda bulunan bu böcekler, profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulamaları ile şirketimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır. Şirketimiz kalorifer böceği ile mücadele ederken de, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır.

Kalorifer böceğinin yaklaşık olarak 500 türü bulunmaktadır. Bunların boyut olarak büyük olan türleri, tropikal bölgelerde bulunur. Yaşam alanlarımızda da farklı birçok türü bulunmaktadır. Bu böceklerin boyutu, 1 ila 1.5 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Birçok alanda yuva yapabilmektedirler.

Bulundukları Alanlar

Şirketimiz kalorifer böceği ilaçlama işlemlerini, villa, ev, bahçe, depo, havalandırma, kömürlük, alışveriş merkezi, tiyatro ve sinema salonu, konser alanı, fuar alanı, işyeri, fabrika gibi alanlarda 7/24 gerçekleştirmektedir. Rutubetli alanların hemen hemen tümünde, bu böcek türlerine rastlamak mümkündür. Zira bu böcekler, yuvalarını kurmak için böyle alanları tercih ederler. Soğuk hava koşullarına da dayanıklılık göstermektedirler. Dolayısıyla yaz ve kış aylarında kalorifer böceği ilaçlama işlemlerinin önemi büyüktür. Firmamız, yılın her gününde ve günün her saati hizmet vermektedir.

Uzman personellerimiz kalorifer böceği ile mücadele işlemlerinde, birçok alanda başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Ancak bazı alanlarda, kalıcı sonuçlar sağlamak için periyodik olarak hizmet almak gerekmektedir.

Periyodik İlaçlama Hizmetlerimiz

Periyodik ilaçlama hizmetlerimiz düzenli olarak uygulanmakta, böceklerin alanda yeniden oluşmasına engel olmak amacıyla gerçekleştirilmektedir. Rutubetli alanlarda yaşayan ve insanların besinlerine ortak olan kalorifer böceği, cafe, mutfak, restoran, fırın gibi alanlarda sıklıkla yuva yapabilmektedir. Gıda işletmelerinde ilaçlama hizmeti aldıktan sonra, böceklerin yeniden oluşmaması için periyodik olarak hizmet almak gerekmektedir.

İnsan sağlığının en çok önem taşıdığı alanlarda, periyodik ilaçlamanın önemi büyüktür. Sağlık ocağı, hastane, otellerde periyodik uygulama yapılmaktadır.

Sıvı ve jel kalorifer böceği ilacı kullanılarak yapılan uygulamalarımız, birçok alanda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Hizmetlerimiz, ekonomik olarak uygulanmaktadır.

Kalorifer Böceği İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön