İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcekler hayvanlar aleminin en kalabalık, en fazla türe sahip olan ve en hızlı çoğalabilen haşerelerinden biridir. Bu nedenle de haşereler, mutlaka iyi bir ilaçlama şirketi tarafından kontrol altına alınmalıdır.

Küçükçekmece’de senelerden beri alanının en iyi, kaliteli ve profesyonel firması olarak yanınızda olan Küçükçekmece Böcek İlaçlama firmamız, tüm haşereler üzerinde oldukça etkili sonuçlarla hizmet vermektedir.

İlaçlama Yaptığımız Böcek Türleri

Ülkemizde görebileceğiniz tüm haşereleri en yetkin şekilde yok eden firmamız,

  • Çıyan, yılan, kırkayak, akrep ve örümcek gibi zararlı haşereleri;
  • Danaburnu, tahta kurusu, salyangoz, çekirge, tespih böceği, kurtçuk, gümüş böceği gibi sıklıkla karşılaşılan haşereleri;
  • Pire, bit, mayt, deri böceği, toz böceği gibi en minik haşereleri

en kaliteli ilaçlarla hazırlanmış en modern yöntemlerle tamamen yok etmektedir.

İlaçlama Yaptığımız Mekanlar

Firmamıza başvuran müşterilerimizin ilaçlama yaptırmak istedikleri alanlar hangi büyüklükte ya da hangi özellikte olursa olsun asla geri çevrilmeden ilaçlanmaktadır.

Özellikle tarlalar, bahçeler, sahil kenarları, konser alanları, mahalle araları, parklar gibi açık alanlar; evler, apartmanlar, oteller, moteller, öğrenci yurtları, okullar, hastaneler, iş merkezleri, iş hanları, özel araçlar, havaalanları, toplu taşıma araçları, yatlar, spor salonları en profesyonel şekilde ilaçlanmaktadır.

Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Her zaman insan sağlığına ve hizmet kalitesine önem veren ilaçlama firmamız, TSE onaylı belgelerle ve Sağlık Bakanlığı izniyle hizmet vermektedir. Uzun senelerden beri hizmette sınır tanımayan böcek ilaçlama küçükçekmece firmamız, kalitenin tek adresi olarak sizlerin yanındadır. Firmamız;

  • Teknolojiyi takip eden, modern yöntemlerle ilaçlama yapmaktadır.
  • İlaçlama personellerimiz deneyimli, bilgili, ilaç ve ilaçlamalar konusunda bilgili, güvenilir ve daima güler yüzlüdürler.
  • Çağrı merkezlerimiz günün her anında hizmet vermekle birlikte, müşteri temsilcilerimize merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.
  • İlaçlama işlemleri sonucunda en garantili sonuçları en hızlı şekilde size sunan firmamız, kalitesini, disiplinini, misyon ve vizyonunu hiçbir zaman elden bırakmamaktadır.

Şikayet ettiğiniz haşereye karşı en uygun ilaçlama yöntemini öğrenmek için müşteri temsilcilerimizi hemen arayabilir, fiyat bilgisi öğrenebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi için http://www.bahcelievlerbocekilaclama.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir