Şile Böcek İlaçlama

Kumbaba mahallesi böcek ilaçlama

Şile

Şile İstanbul’un en çok turist çeken yerleşkelerinden biridir. Bu sebeple Şile’nin en önemli gelir kaynağı turizmdir. Özellikle hafta sonu ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Şile, lüks otelleri, butik otelleri, motelleri, pansiyonları, kafe ve restoranları ile ziyaretçilerine kaliteli ve güvenilir imkanlar sunmaktadır. 10 kilometrelik sahil şeridi, kum plajları ve denizi, çevre köyleri, ormanları, doğal güzellikleri ve Şile bezi ile ünlü bir tatil merkezidir. 2016 nüfusu ise 34.241 kişidir.
Böcekler eklem bacaklıların, altı bacaklı, çoğu kanatlı ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş olan hayvanlar sınıfı ve bu sınıfa giren bütün hayvanların genel adıdır. Dünya üzerinde insanlardan sonra en kalabalık nüfus oranına sahip canlılar olan böcekler, gerek kapalı ve kişisel alanlarımızda gerekse açık veya toplumsal alanlarda etrafımızı sarmış durumdadır. Ekolojik döngü için her ne kadar gerekli iseler özel alanlarımıza girdiklerinde bir o kadar zararlıdır. Geçmişten günümüze birçok böcek türleri değişik hastalıklarla insanları zehirlemiş hatta ölümcül sonuçlara neden olmuştur. Kan emici böcek türleri canlılarla temasları sonucunda doğrudan hastalık bulaştırır. Bunun dışında tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi birçok ölümcül rahatsızlıklara da sebebiyet verebilir.

Şile böcek ilaçlama olarak yıllardır insan sağlığını vizyon edinmiş bir firma olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri çeşitlerine karşı mücadele vardır. İstanbul’un genelinde sürdürdüğümüz hizmetlerimiz Şile Kumbaba mahallesinde de devam etmektedir. İlaçlama da önemli olan Sağlık Bakanlığı’nca onaylı firmalar tarafından, profesyonel kişilerin uygulayacak olmasıdır. Sizde haşere problemi yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Kumbaba mahallesi böcek ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön