İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Firmamız Pendik böcek ilaçlama servisiyle hizmetinizdedir. Pendik ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarına karşı profesyonel çözümler sunuyoruz. Pendik ilçesinde zaman zaman görülen fare ve böcekler çoğu kişinin ortak sorunu olmaktadır. Böcek ve fareler insanların yaşam alanlarına zarar verdiği gibi sağlık sorunlarına da neden olmaktadır. Mikrop, bakteri ve virüs taşıyan bu canlılar yaşadığımız birçok alanda görülebilir. Bu gibi durumlara karşı ilaçlama ekiplerimiz açık ve kapalı tüm alanlara hizmet sağlamaktadır.

Pendik böcek ilaçlama firmaları, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmalıdır. İlaçlama hizmeti alacağınız vakit firmanın sahip olduğu belge ve onaylara dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Böcek ilaçlama Pendik  hizmetimiz, müşterilerimize Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. İlaçlama tekniklerimiz haşere türünün özelliğine ve yoğunluğuna göre uygulanmaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Buharlama ilaçlama yöntemi
  • Sisleme ilaçlama yöntemi
  • Püskürtme ilaçlama yöntemi
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Toz ilaçlama
  • Fare istasyonları

İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. İlaçlama yapılacak alanların test kontrol işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz, en doğru ilaçlama yöntemini belirlemektedir.

Yaşam alanlarınızda görülen; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu gibi tüm haşere türlerini etkisiz hale dönüştürecek ekipmanlara sahibiz.

İlaçlama servislerimize haftanın yedi günü yirmi dört saat ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir