Şile Böcek İlaçlama

PİRE İLAÇLAMA

pirelerin-ozellikleri-300x199Haşerelerin ilaçlanması sağlığımızı ve yaşam alanlarımızı korumak için gereklidir. İlaçlaması yapılmayan alanlar sağlığını kaybederek haşerelerin mikrop ve bakterilerine ev sahipliği yaparlar. Pire ilaçlama uygulamalarıyla ortamda var olan pireler arınır ve dezenfekte edilmiş olur.

Pire farklı türlere sahip olarak farklı alanlarda yaşamaktadır. Toplu yaşam alanlarında pire sorunlarıyla çokça karşılaşılmaktadır. Çünkü pireler kişiden kişiye zıplayarak yerleşirler. Pire kıyafet ve eşyaların arasına yumurtalarını yerleştirmektedir. Pire, bir gece içerisinde bulunduğu alana yüzlerce yumurta bırakır. Önlem alınmadığı vakit pirenin bulunduğu alan günler sonra pire yumurtaları ile dolacaktır.

İlaçlaması En Çok Yapılan Pire Türleri;

  • Köpek piresi
  • Kedi piresi
  • Kuş piresi
  • İnsan piresi
  • Toz piresi
  • Su piresi

Pire ile Mücadele

Pirenin zararları ancak pire ilaçlama uygulamaları ile önlenmektedir. Bireysel yöntemler pire sorunun daha çok büyümesine neden olmaktadır. Pire ile mücadele için firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Pire ilaçlama Firmaları

Pire ve tüm haşere türlerinden kurtulmanın en doğru yolu pire ilaçlama firmaları tarafından talep edilen hizmettir. Uzman eller sayesinde yaşam alanlarınız eski sağlığına kavuşarak haşerelerden arınacaktır. Pire ilaçlama şirketleri arasında kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız gün boyu hizmetinizdedir.

Pire ilaçlaması Nasıl Yapılır ?

Pire ilaçlaması firmamız tarafından çeşitli ilaçlama teknikleri uygulanarak gerçekleştirilmektedir. Pire türüne göre uygulanan pire ilaçlama tekniklerimiz kalıcı çözümler sağlamaktadır.

İlaçlama yöntemleri;

  • Kokulu ilaçlama, sıvı ilaçlama ve kokusuz ilaçlama

Pire kan emerek beslendiği için insanların önemli hastalıklar yaşamalarına neden olmaktadır. Humma, verem, tifüs, veba, dizanteri, cilt hastalıkları pirelerden geçen önemli hastalıklardır. Pirelerden korunmak için zamanında ilaçlama yaptırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön