Şile Böcek İlaçlama

Şile Akrep İlaçlama

Köy yaşantısı ve yazlık kültürünün iç içe geçtiği Şile, İstanbul’a bağlı olup Karadeniz kıyısında bulunan eşsiz bir ilçemizdir. Hem yurt içinden hem yurt dışından çok sayıda ziyaretçi alan Şile, yaz aylarında tatilcilerin uğrak noktası olmuştur. Görülmeye değer eşsiz doğası ve kendine has gezilecek yerleriyle her kesimden insanı kendine çeker. Ayrıca kısa tatillerde şehir dışına çıkma fırsatı bulamayan İstanbullular da Şile’yi ziyaret eder. Yaz aylarında nüfusu artan Şile’de, ağaçlık alanların çok olması ve doğal yaşamın yaygın olması nedeniyle çok sayıda böcek ve haşereye rastlanmaktadır. Yazlıklarda ve tatil köylerinde her yaz binlerce kişi ilaçlama talebinde bulunmaktadır. Şile akrep ilaçlama servisi olarak, edindiğimiz tecrübeler ışığında her geçen gün daha da uzmanlaşıyor, başarıdan başarıya koşuyoruz.

Şile Akrep İlaçlama

Şile’de özellikle yaz aylarında haşere varlığında çok ciddi bir artış gözlemlenmektedir. Haşereler için uygun olan doğal ortam, onların gelişip yaygınlaşmasına sebep olmaktadır. Şehir hayatında alışık olmadığımız pek çok haşere türü farklı ebatlarda karşımıza çıkmakta olup, insan yaşam alanlarına ciddi bir saldırı söz konusudur. Özellikle müstakil evlerde yaşayan vatandaşlardan “Evimde böcek var!” “Eve akrep girdi, ne yapmalıyım?” gibi çok sayıda serzeniş duyuyoruz. Şile akrep ilaçlama ekibimiz, gelen şikayetin ardından harekete geçerek ilk olarak saha araştırması yapmaktadır. Evde görülen akrep türünü, akrebin boyutu ve evdeki yayılma oranını, ilaçlanacak alanın hacmini tespit ederek doğru ilaçlama yöntemini belirlemekte; buna göre hazırlığını yapmaktadır.

İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılıyor? Böcek İlacı İnsana Zarar Verir mi?

Sizi ilaçlama süreciyle ilgili bilgilendirecek olan Şile akrep ilaçlama uzmanı ekibimizin talimatlarına uyduğunuz takdirde, son derece güvenli ve kesin sonuç veren bir ilaçlama deneyimi yaşayacaksınız. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup insan ve evcil hayvan sağlığını tehlikeye atacak hiçbir madde içermemektedir. Tedbir amaçlı olarak, yalnızca bağışıklık sistemi güçsüz olanlar ve çocuklar işlem sırasında alandan uzaklaştırılmalıdır. Çocukların oyuncakları da kapalı bir şekilde muhafaza edildiği takdirde ilaçlama böcek ve akreplerin sonu, sizin içinse temiz bir başlangıç olacaktır. Evde akrep görülmesi durumunda vakit kaybetmeden alanında uzman ilaçlama firmasıyla görüşmeniz en doğru hareket olacaktır.

Şile Akrep İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön