Şile Böcek İlaçlama

Şile Belediyesi Böcek İlaçlama

sile-belediyesi-bocek-ilaclama

Şile belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz Ağva’yı ve civar köyleri kapsamaktadır. Konumundan ve yeşil alan çokluğundan dolayı, ilçede haşerelerin popülasyonu fazladır. Dünya Sağlık Örgütü’nden ruhsatlı olan firmamız, uzman personeller eşliğinde etkili ilaçlar ve farklı teknikler kullanarak, yaşam alanlarınızda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

7/24 Hizmet 

Şubemize günün her saati ulaşarak, kesintisiz hizmet almanız mümkündür. Belediyelere haşere ile mücadele etmek için başvurduğunuzda, sizlerden gelen talepler günler, haftalar sonra değerlendirmeye alınmaktadır. Oysa bize ulaşmanız durumunda, servislerimize direk yaşam alanlarınıza yönlendirmekteyiz. Çünkü böcekleri kısa sürede yaşam alanlarınızı istila eden zararlı canlılardır. En kısa sürede kontrol altına alınmalıdır. Bu durum ihmale gelmez. Aksi düşünülürse, sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz.

Belediye İlaçlama Fiyatları

Şile belediyesi böcek ilaçlama fiyatlarımız, ilçedeki en düşük fiyatlarla uygulanmaktadır. Servislerimizin sunduğu fırsatlar sayesinde, bütçenizi sarmadan, sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Kalıcı İlaçlama Yöntemleri

Uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetler, yaşam alanlarınızda böceklerden arındırmaktadır. Bakanlık onaylı sıvı, katı ve jel ilaçlarımızla birçok haşere türü üzerinde kontrol sağlamaktayız. Uygulama yapılan alana göre, kokulu ya da kokusuz yöntemler kullanarak uygulamalar yapmaktayız.

Haşereler, ev, işyeri, dükkan, ofis, bakkal, fırın, pastane, postane, fuar alanı, konser alanı, park, sağlık ocağı, hastane, depo, havalandırma, bahçe, park gibi ve daha benzeri birçok alanda bulunabilmekte, servislerimizde bu alanlarda kesintisiz hizmet vermektedir.

Ancak bazı alanlarda haşerelerden korunmak için periyodik hizmet alınmalıdır.

İlçede Periyodik İlaçlamanın Önemi

Denize yakın konumundan dolayı, turistik beldeler içerisinde yer alan ilçemiz, birçok otele ev sahipliği yapmaktadır. Otel gibi işletmeler, yasal olarak periyodik uygulama yaptırmak zorundadır. İnsan sağlığının mevzu bahis olduğu, sağlık ocakları ve gıda işletmeleri de periyodik hizmet almak zorundadır.  Servislerimiz, periyodik uygulamaları da uygun fiyatlarla yapmaktadır. Belli aralıklarla yapılan uygulamalar, işletme sahiplerine maliyetli olabilmektedir. Ancak şirketimiz, bu konuda müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

İlçede Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Salyangoz, güve, karınca, eşek arısı, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, kertenkele, sinek, karafatma, mayt, sıçan, tatarcık, tahtakurusu, çıyan, kene, kulağakaçan böceği, halı böceği,  gümüş böceği, kırkayak, yaban arısı, çekirge, akar, tesbih böceği, mite, örümcek, bit, kakalak, uyuz böceği, yılan.

Şile belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, ilçede bulunan tüm haşere ve fare türlerini etkisiz hale getirmektedir. Servislerimize günün her saati ulaşabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Şile Belediyesi Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön