Şile Böcek İlaçlama

Şile Böcek İlaçlama

sile-bocek-ilaclama

Şile, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçelerden biridir. Şile böcek ilaçlama firması olarak sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız.

Şile ilçesinde hizmet verdiğimiz semtler;

 • Şile
 • Ağva
 • Köyler

Şile böcek ilaçlama servisi yaşam alanlarınızda karşınıza çıkabilecek tüm haşere ve fare türlerine karşı profesyonel mücadele vermektedir. Ev, ofis, iş yeri, apartman, depo, farika, işyeri, okul, yurt, alışveriş merkezi, bahçe, park, site gibi açık veya kapalı tüm bölgelerden böcek ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir.

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Şile böcek ilaçlama servisi olarak, çalışmalarımızı Sağlık Bakanlığı iznini alarak yürütmekteyiz. Uzman ilaçlama personelimizin kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. İlaçlama hizmeti alacağınız firma seçimini doğru belirlemeniz çok önemlidir. Sektörde çok sayıda yasal olarak çalışma izni bulunmayan kuruluş yer almaktadır. Bu kişiler kalitesiz böcek ilaçları kullanarak çevreye tehlike saçarlar. Kalitesiz tarım ilaçları kullanarak haşere ve fare gruplarını etkisiz hale getirmeye çalışırlar. Uyguladıkları yöntem başarıyla sonuçlanmadığı gibi çoğu kişinin zehirlenerek ciddi sağlık problemleri yaşamalarına neden olmuştur.

İlaçlama hizmeti alacağınız firma hakkında detaylı araştırma yapmanız korsan firmalardan uzak durmanız için yeterli olacaktır.

Böcek ilaçlama Şile olarak, haşere türüne özel olarak üretilen ilaçları kullanarak ilaçlama faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle kısa sürede kalıcı çözümlere imza atıyoruz.

ŞİLE BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ

Şile belediye böcek ilaçlama servisi, belediye bölgesi içinde yer alan tüm bölgelere hizmet vermektedir. Şile belediye böcek ilaçlama firmaları içerisinde en kaliteli ve güvenli hizmeti vermekteyiz. Şile bölgesinde yer alan tüm semtlere 7/24 ilaçlama servisimiz bulunmaktadır.

Şile böcek ilaçlama servisi ile sevdiklerinizi ve çevrenizi haşerelerin varlığından daima korumanız mümkündür.

ŞİLE PİRE İLAÇLAMA

Şile böcek ilaçlama firması olarak açık veya kapalı tüm alanlara pire ilaçlama hizmeti sunuyoruz. İnsan ve hayvan kanı ile beslenen kenelerin 1500 türü bulunduğu tespit edilmiştir. Pireler virüs taşıyan tehlikeli canlılardır.

Pirelerin neden olduğu hastalıklar;

 • Tifüs
 • Alerjik reaksiyon
 • Cilt hastalıkları

Şile pire ilaçlama günün 24 saati daima hizmetinizdedir. Pire ilaçlama hizmeti almak için Müşteri Temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

ŞİLE FARE İLAÇLAMA

Şile fare ilaçlama servisi kirli ortamlarda yaşayarak üzerinde sayısız mikrop barındıran fare türleriyle profesyonel olarak mücadele etmektedir. Lağım, kanalizasyon, çöplük kenarı gibi alanlarda yuva yapan fareler yiyecek besin bulamadıkları vakit yuvalarından çıkarak ev, işyeri, depo, apartman, fabrika, merdiven boşluğu gibi birçok alana girerler.

Fare ilaçlama Şile servisi olarak, fare istasyonları ve etkili fare ilaçlarını kullanarak yaşam alanlarınızda yer edinen zararlı fareleri kısa sürede yok ediyoruz.

 

ŞİLE HAŞERE İLAÇLAMA

İstanbul Şile haşere ilaçlama şirketi olarak, yaşam alanlarınızda karşınıza çıkabilecek tüm haşere türlerine karşı gelişmiş ilaçlama yöntemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Haşere ilaçlama uygulamaları her mevsim uygulanmaktadır.

Yaşam alanlarımızda en çok karşımıza çıkan haşere türleri;

 • hamam böceği
 • kalorifer böceği
 • pire
 • kene
 • bit
 • akrep

Şile haşere ilaçlama şirketi için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmak daima önemli bir değerdir. Şile böcek ilaçlama olarak uzun yıllardır verdiğimiz hizmet boyunca bir an olsun kaliteden ödün vermeden başarılı çalışmalara imza atmaktan gurur duyarız.

Böcek ilaçlama fiyatları yaşam alanlarınızda yer edinen haşere türüne göre kullanılan ilaç miktarı ve ilaçlama yapılacak alanın boyutlarına göre hesaplanmaktadır.

Şile Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön