Şile Böcek İlaçlama

Tahta kurusu ilaçlama

Tahta kuruları 4, 5 mm boyunda, düz, kırmızımsı, kahverengi renkli ve oval şekilli haşere türüdür. İnsanların kanını emerek beslenen bu canlılar kan emdikten sonra daha kırmızı ve şişkin bir görünüm alır. Şile böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza sızan diğer böcek çeşitleri gibi tahta kurusu ilaçlama uygulaması da vermektedir.

İlaçlama; ev, iş yeri, okul, otel, fabrika, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanların yanı sıra tarla, park, bahçe gibi açık alanlarda da uygulanabilen o bölgenin belirli bir böcek türüne karşı dezenfekte edilmesidir. Soğuk hava koşullarına karşı son derece dayanıklı olan böcekler 1 yıl beslenmeden yaşayabilir. Yatak, çarşaf ve mobilya araları, süpürgelerin arkası, priz boşluğu, yaşam alanları yarıkları ve çatlaklarında yaşar. Genellikle cüzdan ve çanta gibi insanların şahsi alanları içine girer. Yaşam süreleri 300 günden fazla olan tahta kuruları günde 1 ve 5 arası yumurta paketi bırakır. Hayatları boyunca bu sayı 200 ve 500 arasında değişir. Gündüz saatlerinde genellikle yuvalarından çıkmayan bu canlılar geceleri aktiftir. İnsanların kol, bacak, boyun bölgelerine zarar vererek kızarıklık ve kaşıntı olmasına sebep olur. Yaşam alanlarınız içinde tahta kuruları ile karşılaştığında vakit kaybetmeden profesyonel firmalardan tahta kurusu ilaçlama uygulaması almanız en etkili ve hızlı sonucu almanızı sağlayacaktır.

Şile böcek ilaçlama firması yıllardan beri vermiş olduğu en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir. İlaçlama yapılacak olan alana uzman ekibin gelip, böceğin direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından uygulama işlemine geçilir. İlaçlama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre tahta kurusu böcek türüne rastlanmaz. Yaşam alanlarınızı devamlı olarak belirli bir böcek türüne karşı sterilize edilmesi için belirli periyotlar halinde tahta kurusu ilaçlama uygulaması almalısınız.
Şile böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda tahta kurusu sorunu yaşıyorsanız Şile böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden tahta kurusu ilaçlama uygulaması hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Tahta kurusu ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön