Şile Böcek İlaçlama

Ümraniye böcek ilaçlama

Ümraniye böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. İlaçlama; ev, iş yeri, otel, okul, hastane ve fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilen belirli bir böcek veya fare türüne karşı dezenfekte işlemidir. Bu uygulama sonucunda ortam içinde belirli bir süre herhangi bir canlı türü görülmez.

Böcekler ve fareler doğal yaşam bölgelerinden çıkıp insanların yaşam alanlarına girdiğinde beraberinde birçok maddi ve manevi sorunu da getirir. Bilhassa yaşadığı kirli yerlerden taşıdığı çok sayıda virüs ve bakteriyi, insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalıklar ortaya çıkar.

Ümraniye böcek ilaçlama servisi hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire ilaçlama ile kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan böcek ilaçlama hizmeti almalısınız.

Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak böcek ve fare çeşidi olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan, Aşağı Dudullu, Atakent, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Fatih Sultan Mehmet,  Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler ve Yukarı Dudullu mahallesidir. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız Ümraniye böcek ilaçlama servisini arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve hizmeti alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

Ümraniye böcek ilaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön