Şile Böcek İlaçlama

Üsküdar Böcek İlaçlama

Üsküdar haşere ilaçlamaları firmasına gelen aramalarda en sık şikâyet aldığımız haşere, böcek ve kemirgen türleri arasında kalorifer böceği, hamam böceği, karınca, kakalak, çıyan, akrep, salyangoz, fare, sümüklü böcek, örümcek, kırkayak, tahta kurusu veya tahtakurdu, lağım faresi, fındık faresi, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kertenkele, bit, pire, kene, mayt, mite…vb organizmalardır. Bu organizmaların insanların yaşadığı alanlarda çok olmalarının nedeni aslında insanların besin kaynaklarını hep elinin altında tutması ve yine insanın yaşadığı alanları ısıtabilmesi nedeniyledir.  Üsküdar böcek ilaçlama firması olarak halkımızın haşere, böcek ve kemirgenlerle mücadelesinde en büyük önleyicinin öncelikle yaşam alanlarının hijyenine önem vermeleri gerektiğini belirtmek isteriz. Örneğin, etrafta yemek kırıntılarının olmamasına, açıkta yiyecek bırakılmamasına, çöp kutularının kapaklarının sıkıca kapalı olmasına; diğer yandan evdeki her türlü ıslak mekanların hijyenine ve temiz tutulmasına özen gösterilmelidir. Üsküdar fare ilaçlamalarında fabrika, iş yeri, atölye, gemi, vapur, tarla, bağ-bahçe, bodrum ve çatı katları gibi tüm açık ve kapalı alanlarda fare ilaçlamalarını farklı uygulamalarla yapmaktayız. Uygulamalarımızdaki farklılığın nedeni mekanların farklı özellikte olması ve buna bağlı olarak da farelerin hareket özelliklerinin, beslenme şekillerinin de farklılık göstermesidir. Haşere ilaçlama firması Üsküdar ilçesi dışında tüm Anadolu yakasında da hizmet vermektedir.

Üsküdar böcek ilaçlama firmasının ilaçlamada kullandığı yöntemler şu şekildedir:

Sıvı ilaçlama yöntemi: Kimyasal sıvı, kokulu ve kokusuz olmak üzere iki farklı tipte kimyasal ile yapılır. Ayrıca bu uygulama sıvının zerrecikler haline getirilmesiyle sisleme tekniği dediğimiz bir yöntemle uygulanır. Püskürtme yöntemi de sıvının daha sulu bir şekilde etrafa yayılmasını sağlayarak yapılır.

Jel ilaçlama yöntemi: Bu da kokusuz bir ilaçlama yöntemidir. Belirli yerlere noktalamalar yapılarak uygulanır. İlaçlama sonrası temizlik yapılabilir.

Fare ilaçlama: Bu kemirgen canlıların ilaçlanmasında kullanılan yöntemlerimiz fare istasyonları, fare tozları ve fare buğdaylarıdır.

Şikayetçi olduğunuz haşere, böcek veya fareleri ilaçlatmaya karar verip Üsküdar böcek ilaçlama firmasını aradığınızda müşteri temsilcilerimiz sizlere ilaçlama öncesinde ne tip bir hazırlık yapmanız gerektiğini söyleyeceklerdir. İlaçlama için gelecek ekiplerimiz de ilaçlama sonrası neler yapacağınız hakkında size bilgi vereceklerdir.

Üsküdar haşere ilaçlama fiyatları için firmamızı aradığınızda size bir fiyat aralığı verilecektir.

Üsküdar Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön